Arap Sağlık 2020 - Dubai

Arap Sağlık 2020 - Dubai

Arap Sağlığı, MENA bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşmasıdır. Etkinliğin 2020 baskısında, 4.250'den fazla sergi şirketi ve 159 ülkeden 106.900 profesyonel ziyaret gerçekleştirilecek. Şirketler, aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok şekilde katılımdan yararlanacaktır:

Yeni iş  imkanları yaratır

Fuarda 55.000'den fazla katılımcıyla yeni müşterilerle tanışın ve bölgedeki daha fazla iş fırsatı için mevcut müşterilerle ilişkiler geliştirin.

Marka bilinirliğinizi artırın

Arab Health katılımcıları, yıl boyunca pazarlama faaliyetlerimiz aracılığıyla etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında önemli dijital ve basılı markalara maruz kalıyor.

Uluslararası varlığınızı artırın

159'dan fazla ülkeyi temsil eden Arab Health, işletmenize dünyanın dört bir yanından yeni ve potansiyel müşterilere ulaşmak için birçok fırsat sunuyor.

Sektör liderleri ve potansiyel alıcılarla ağ kurun

Katılımcıların % 41'inin devlet kurumlarından ve hastanelerden önemli kişiler olduğu ve katılımcıların% 26'sının bayi ve distribütör olduğu Arab Health'teki potansiyel müşteriler ve ortaklarla bağlantı kurun.

Güncel ve rekabetçi kalın

Sektörün en yeni trendlerini ve ilerlemelerini takip etme ve en hızlı büyüyen tıbbi destinasyonlardan birinde rekabetinizi ön planda tutma fırsatını kullanın.

Yeni ürünler ve hizmetler sunun

Arab Health, MENA bölgesindeki en büyük sağlık iş platformudur, en yeni ürün ve hizmetlerinizi, yeni iş fırsatları arayan katılımcı bir kitleye sergilemeniz için mükemmel bir yoldur.

Pazardaki ürününüzü anlayın

Birçok katılımcı, sundukları ürün ve pazar testlerinden faydalanırken, genel ve sağlık endüstrisinin sundukları ürünler hakkında fikir sahibi olmalarını sağlar.